Night Club
w Warszawie

Klub nocny w Warszawie

Nightlife Night Club znajduje się na Warszawskiej Ochocie, blisko Portu Lotniczego im. Chopina, przy ulicy Radarowej 62b. Nasz klub nocny jest idealnym miejscem zarówno na dyskretny wieczór w gronie pięknych Pań, jak również szalony wieczór kawalerski, lub niepowtarzalną imprezę firmową. Przyjdź obejrzeć przy drinku taniec erotyczny na rurce, lub zrelaksować się w towarzystwie ślicznej hostessy.

Drink Bar

W naszym drink-barze serwujemy dla Ciebie rozmaite rodzaje markowych alkoholi. Możesz skosztować u nas najlepszych trunków przygotowanych w profesjonalny sposób. Napijesz się świetnej whisky, brandy, koniak, wina, szampana czy piwa.

Przy nastrojowej muzyce i klimatycznym oświetleniu możesz porozmawiać z dziewczętami, obejrzeć pokaz tańca erotycznego lub potańczyć. Wygodne skórzane kanapy zapewnią Ci najwyższy komfort pobytu. Dzięki klimatyzacji nawet w upalny dzień poczujesz się luksusowo.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Akceptuję!